Jak działa ochrona na plus?

Razem BEZPIECZNIEJSI! 

Specjalnie dla Klientów Plusa przygotowany został produkt zwiększający bezpieczeństwo w sieci - Ochrona na plus! To szeroki pakiet usług, których priorytetowym zadaniem jest zwiększenie ochrony przed wyłudzeniami lub ich skutkami. Sięgnęliśmy po najnowsze rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam monitorować w czasie rzeczywistym potencjalne próby wyłudzeń. Dzięki temu możesz im zapobiegać z dużo większą skutecznością. 

Wybierz pakiet, który najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby. 

Chroń swoje dane osobowe

Czy wiesz, że niemal co godzinę oszuści próbują wyłudzić pieniądze na cudze nazwisko? Eksperci ds. bezpieczeństwa danych jasno wskazują, że w kolejnych latach ofiarą oszustów padnie coraz więcej osób. 

Współpracujemy z najlepszymi

Kaczmarski Group to grupa polskich firm, które od ponad 27 lat wspierają przedsiębiorców, działając aktywnie na wielu rynkach.
Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. to pierwsze w Polsce i jedno z największych biur informacji gospodarczej działające pod nadzorem ministra właściwego ds. gospodarki.
Rzetelna Firma to program promujący uczciwość i rzetelność w biznesie.
Celem Chroń PESEL jest zwiększenie bezpieczeństwa przed wyłudzeniami oraz ich negatywnymi skutkami. Użytkownik otrzymuje powiadomienie, gdy ktoś zapyta o niego w bazie KRD BIG S.A. – np. na skutek złożenia wniosku o zakupy ratalne, udzielenie pożyczki lub podpisanie abonamentu telefonicznego.